Imprezy firmowe

 

OFERTA IMPREZOWA DLA MIKRO I MAŁYCH FIRM.

 

Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą propozycję na zabawę firmową: FIRMA – GRA!

Impreza znajdzie zastosowanie jako impreza integracyjna, motywacyjna, część szkolenia lub gwóźdź programu na firmowy piknik.

Jeśli chcecie Państwo ciekawej imprezy firmowej - zapraszamy do kontaktu.

 

O co tu chodzi?

Nie każda impreza musi by oparta tylko na tańcach i alkoholu. Tym bardziej, że wymagają one nakładu czasu, miejsca, finansów – koszty najmu, transport, nocleg, wolny wieczór, noc i najlepiej następny dzień – a po wszystkim nie zawsze jest wesoło.  Ponadto kiedy firma nie ma mnóstwa funduszy, a pracownicy ze względu na obowiązki nie dysponują czasem, istnieje pytanie co zrobić aby umilić personelowi życie?

Na takie właśnie pytanie mamy odpowiedź i propozycję dla Państwa!

Zabawa dla dorosłych może być bardzo różnorodna, a my proponujemy zabawę towarzyską o charakterze kulturalnym i nieco intelektualnym.

  

Co robimy?

Mamy doświadczenie w organizacji i prowadzeniu zabaw z różnego typu … z grami towarzyskimi. To jest właśnie nasza specjalizacja! Dzięki dużej wiedzy o grach, a także sporemu doświadczeniu w bawieniu ludzi nasze zabawy są zawsze świetne i doskonale skoordynowane, a poza tym dopasowane do klienta!

 

Jak pracujemy?

Dostosowujemy gry do towarzystwa biorąc pod uwagę wiek, zawód, rodzaj wykonywanej pracy zabawianych osób, oczywiście także gatunek imprezy i czas przeznaczony na zabawę.  

Przyjeżdżamy do Państwa do firmy lub organizujemy lokal, zabawiamy zebranych organizując wspólną grę rozrywkową lub mini turniej firmowy jakiejś określonej gry, wedle życzenia nagradzany trofeum np. pucharem.

Nie trzeba oczywiście znać zasad gry – wszystko wytłumaczymy krótko i zwięźle tak, aby nawet laik w tym temacie mógł zagrać, wygrać i przede wszystkim świetnie się bawić.

 

Oferta

Proponujemy Państwu granie w różnego typu gry imprezowe, logiczne lub ekonomiczne.

 

Organizujemy we firmie małe turnieje między pracownikami w gry, które każdemu przypadną do gustu.

 

Zapraszamy do kontaktu. Oferta cenowa jest uzgadniana każdorazowo indywidualnie.

 

668 127 649