O firmie

 

 

Niezapomnianymi są chwile spędzone przy „Grzybobraniu” czy „Chinczyku”, gdy było się jeszcze dzieckiem. Jednak w natłoku elektronicznej rozrywki, gry planszowe sprawiają wrażenie przeżytku z minionej epoki. Mogłoby się wydawać, że planszówki dawno powinny przejść do lamusa. Nie są tak wizualnie atrakcyjne jak produkcje rodem z Hollywood, pełne efektów specjalnych. Pozornie wyglądają na bardzo mierną rozrywką w porównaniu z grami komputerowymi, które pozwalają brać udział we wspaniałych przygodach. Po co więc powstał KAWROZ?

Firmę KAWROZ założono z myślą o propagowaniu wspaniałej formy spędzania wolnego czasu, jaką są gry planszowe. Rozrywka dostarczana przez owe gry jest doceniana w wielu krajach Europy, takich jak chociażby Niemcy. Tam właśnie ten sposób zagospodarowania czasu jest wielce popularny, jako rodzaj rozrywki zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół.
Za ową popularnością kryją się zaś rozwinięte fabuły i interesujące, a czasem humorystyczne, rozwiązania. Mnogość takich rozwiązań w grach pozwala, by każdy znalazł coś dla siebie. Gdy mamy ochotę na odrobinę wysiłku intelektualnego, do dyspozycji mamy setki tytułów, które są równie skomplikowane co szachy, w dodatku są bardziej atrakcyjne wizualnie. Jeżeli udajemy się na prywatkę do znajomych, możemy wybrać jeden z tytułów tak zwanych „imprezowych”, na pewno przypadną wielu z Państwa do gustu. Naszym celem jest, aby każdy, kto zechce dowiedzieć się czegoś o grach, otrzymał rzetelną poradę. Nasi pracownicy z chęcią doradzą państwu odpowiednie tytuły w zależności od oczekiwań!

W naszych sklepach możecie Państwo również zobaczyć i dotknąć zawartości wybranych pudełek z grami. Opowiemy o każdej grze, wyjaśnimy zasady i zademonstrujemy sposób rozgrywki. Żadna niezrozumiała instrukcja nie będzie już straszna. Nie muszą Państwo kupować kota w worku. Od tego jesteśmy właśnie MY! Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić Państwu stosownej pomocy.

Nasz zespół składa się z pasjonatów planszówek i właśnie dlatego możemy Państwu zapewnić fachową pomoc w wyborze prezentu dla rodziny lub znajomych. Posiadamy w asortymencie gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.